Fundacja Dzieci-Dzieciom. NIP: 1251618962 REGON: 146403294 KRS: 0000439410

Talentowskaz - Zapowiedź programu online

Talentowskaz to autorski program 12 motywacyjnych odcinków, połączonych pytaniami. Wszystkie szkolenia umieszczone są na profesjonalnej platformie szkoleniowej, a udział w nich kończy się otrzymaniem certyfikatu!

Dołącz do programu oraz odpowiedz na zawarte w nim pytania. Pomoże Ci to w wyznaczeniu właściwej drogi, stworzeniu własnej strategii oraz co najważniejsze zdefiniujesz swoją misję, która pomoże wyzwolić Ci prawdziwy talent!

Jesteś gotowy?

Zapnij pasy i dołącz do wspólnej podróży, w drodze do odkrycia swojego nieskończonego potencjału! Już dziś dołącz do przyjaciół Fundacji Dzieci-Dzieciom. Zarejestruj swój udział w programie TALENTOWSKAZ w 2 prostych krokach.

Ważne!

Od Ciebie zależy kwota, którą zdecydujesz się wesprzeć Fundację Dzieci-Dzieciom i od Ciebie również zależy wartość, którą zwrotnie otrzymasz!

Krok 1

Dokonaj wpłaty tytułem: "Cele statutowe" na rzecz rozwoju talentu ludzkiego. Fundacja Dzieci-Dzieciom Ul. Nadarzyńska 56 05-230 Kobyłka Nr konta fundacji: 03 2030 0045 1110 0000 0253 4370 BNP PARIBAS BANK POLSKA SA

Krok 2

Napisz do nas na adres talentowskaz@dzieci-dzieciom.pl załączając potwierdzenie wpłaty. Zwrotnie na wskazany przez Ciebie e-mail, otrzymasz link z zaproszeniem do rejestracji w programie Talentowskaz! Pamiętaj, podaj swoje imię i nazwisko, które wykorzystasz do logowania.

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, którym zechcesz obdarzysz Polską Fundację, Organizację Pożytku Publicznego, obecną na rynku od 2012 r.

Już dziś, dołącz do grona darczyńców i przyjaciół Fundacji Dzieci-Dzieciom i wspieraj z nami Rozwój Talentu Ludzkiego.

Dzięki wpłatom otrzymanym od naszych donatorów, jesteśmy w stanie dalej się rozwijać, odkrywać kolejne talenty i co najważniejsze, tworzyć dalsze narzędzia do wsparcia i rozwoju ludzkiego talentu!


Ilość odsłon: 117