Fundacja Dzieci-Dzieciom. NIP: 1251618962 REGON: 146403294 KRS: 0000439410

DZIEŃ OTWARTY W NADLEŚNICTWIE PŁOŃSK

Leonardo ciągle inspiruje i zaciekawia.
25 maja 2014 r. Leonardo był prowadzącym IV sezon Kwitnących ogrodów Nadleśnictwa Płońsk, w szkółce leśnej, w Kucharach Królewskich. Dzięki Panu Nadleśniczemu, Tomaszowi Józwiakowi, to już kolejne spotkanie Leonardo z dziećmi z Płońska i okolic.

Mały ratownik – pod takim tytułem Fundacja zorganizowała warsztaty edukacyjne dla najmłodszych. Każdy mógł poczuć się jak lekarz, przeprowadzić operację na krokodylu a nawet przełamać lęk przed pobieraniem krwi. Leonardo wraz z animatorami przypomniał dzieciom numery alarmowe i wskazywał, jak należy zachowywać się w różnych niebezpiecznych sytuacjach.

Leonardo przekazał również dzieciom z Domu Dziecka z Płońska piękne książki ufundowane przez pracowników z firmy Janssen-Cilag. Dziękujemy za ten dar!

Zachęcał dzieci do czytania, również bajek, oraz odkrywania ich indywidualnych talentów. Bo każdy z Nas ma w sobie talent.

Niebawem dzieci z Domu Dziecka, dzięki pomocy Nadleśnictwa Płońsk, rozpoczną próby i przygotowania do Bajkowego Festiwalu Teatralnego 2014 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Tegoroczną tematyką festiwalu jest Profilaktyka.

Dzieci nie mogą się już doczekać, aby pokazać swój potencjał podczas tegorocznej IV już edycji ogólnopolskiej akcji Dzieci-Dzieciom.


Ilość odsłon: 13871