Fundacja Dzieci-Dzieciom. NIP: 1251618962 REGON: 146403294 KRS: 0000439410

MZHPIU WSPIERA TOMKA

28 czerwca 2014 r. w Hotelu Gromada, w Warszawie odbyła się Wielka Gala "25 lat wolności dla Polskiej Rzetelności" zorganizowana przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług. Wspaniałe wydarzenie biznesowe, skupiające w jednym miejscu wielu wspaniałych, życzliwych, rzetelnych i wrażliwych ludzi, którzy nie wahali się wesprzeć działania Fundacji Dzieci-Dzieciom.

Występ tancerzy a wśród nich Tomek Chorzelewski – część 1 Zobacz film

Występ tancerzy a wśród nich Tomek Chorzelewski – część 2 Zobacz film

Serdeczne podziękowania należą się Panu Robertowi Składowskiemu, Prezesowi MZHPiU, Pani Annie Wasiak-Krysiukiewicz, Dyrektorowi Biura MZPHiU i całemu zespołowi Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu, Przemysłu i Usług.

Specjalne podziękowania od Leonardo Zobacz film

Szczególne podziękowania składamy również Wszystkim uczestnikom Wielkiej Gali "25 lat wolności dla Polskiej Rzetelności", którzy przyczynili siędo tego, aby marzenie Tomka stało się rzeczywistością.

Celem Fundacji Dzieci-Dzieciom jest odkrywanie i rozwijaniew dzieciach i młodzieży twórczego potencjału oraz ich talentów. Fundacja realizuje to poprzez tworzenie m.in. kampanii edukacyjnych, społeczne projekty PR i CSR dla firm i organizacji, jak i poprzez twórcze, autorskie warsztaty z bajką prowadzone przez Leonardo oraz coroczny Bajkowy Festiwal Teatralny w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Talent Tomka został odkryty podczas ubiegłorocznego finału, III edycji ogólnopolskiej akcji Dzieci-Dzieciom w PKiN. Udało nam się również, poprzez media, zwrócić uwagę wszystkich Polaków na naszego podopiecznego. Więcej >>>

W ramach działalności Fundacji Dzieci-Dzieciom, codziennie dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć programy i kampanie edukacyjne, poprzez które odkrywamy talenty oraz dodajemy wiary dzieciom w ich indywidualny potencjał i twórcze możliwości.


Ilość odsłon: 24330