Fundacja Dzieci-Dzieciom. NIP: 1251618962 REGON: 146403294 KRS: 0000439410

POLSKA INAUGURACJA TYTUŁU MISTRZOWSKIEGO TOMASZA CHORZELEWSKIEGO

Tomasz Chorzelewski (Bboy Chorzeł/ Ryn Breakers), podopieczny Fundacji Dzieci-Dzieciom, wygrał jako pierwszy Polak, IBE w kategorii „Bboy Kids Battle" do 14 lat. Mistrzostwa Świata w tańcu ulicznym „International HipHop Dance Festiwal – The Notorious IBE", odbyły się 8-10 sierpnia w Holandii.

Od początku trwania festiwalu, czyli od 14 lat, po raz pierwszy w tej kategorii tanecznej zwycięstwo odniósł Polak. Z tej okazji 26.09.2014 r. w klimatycznych wnętrzach Lucid Club w Blue City, w Warszawie odbyła się polska inauguracja tytułu mistrzowskiego Tomasza Chorzelewskiego. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji m.in.: zabawa w Inca Play, widowisko muzyczno-przyrodnicze dla dzieci "Lwia Ziemia" przygotowane przez Krystiana Tyrańskiego ze Szkoły Muzyki Bębnów dla Dzieci - Rytmiczna Radość oraz występ Tomka Chorzelewskiego. Po występie mistrza, odbyły się warsztaty taneczne dla dzieci z udziałem trenerów Piotra Frąckiewicza i Roberta Grynisa. W warsztatach wzięli również udział Tomasz Chorzelewski i Oskar Świder. Oskar jest równie utalentowanym młodym tancerzem z Kętrzyna. Oskar Świder oraz Tomasz Chorzelewski po kilku rundach dotarli aż do najlepszej ósemki IBE w kategorii „Bboy Kids Battle", gdzie przyszło im się zmierz ze sobą. Bratobójczy pojedynek okazał się sukcesem dla Tomka, który w kolejnych rundach rozwiną skrzydła i z wielką charyzmą zdobył I miejsce, pokonując w finałowej bitwie tancerza z Kolumbii.
Najwytrwalsi dotrwali do 23:00. Dziękujemy za wspólną zabawę

Polska inauguracja tytułu mistrzowskiego Tomasza Chorzelewskiego.
Organizatorzy: Fundacja Dzieci-Dzieciom www.dzieci-dzieciom.pl, Lucid Club www.lucidclub.pl, Inca Play www.incaplay.pl
Partnerzy: Szkoły Muzyki Bębnów dla Dzieci - Rytmiczna Radość www.warsztatybebniarskiedladzieci.pl, Wyspy Leonarda www.wyspyleonarda.pl, Malinowski & Partners właściciel marki P&M GROUP www.pmgroup.pl


Ilość odsłon: 12345