Fundacja Dzieci-Dzieciom. NIP: 1251618962 REGON: 146403294 KRS: 0000439410

Dzień dziecka w ogrodach Premiera

Atrakcją była również możliwość „zwiedzenia" prawdziwej karetki Pogotowia Ratunkowego, do której ustawiała się przez całą sobotę długa kolejka. Wewnątrz czynni na co dzień ratownicy przedstawiali wszystkim ciekawym tajniki swojej pracy.

Zaraz obok działał nadzwyczaj aktywnie plener malarski. Dr Leonardo ogłosił konkurs na helikopter ratunkowy, którym mógłby odlecieć ... Liczba młodych uczestników przerosła nasze oczekiwania, a na miejsce przy prawdziwych sztalugach trzeba było niejednokrotnie czekać. Nie zraziło to młodych artystów, którzy prześcigali się w pomysłach na helikopter. Na koniec były oczywiście nagrody i dyplomy, rozdane na głównej scenie przez dumnego z małych twórców Leonardo. A może odkryliśmy niejeden malarski talent!

Na koniec pełnego wrażeń dnia przenieśliśmy się w głąb Czarnego Lądu. Wraz z instruktorem gry na bębnach dzieci mogły posłuchać, jak bije serce Afryki i na chwilę poczuć się jak prawdziwy wódz plemienia. Wspólnej zabawie nie było końca ...

Przez całą sobotę ogrody odwiedziło ponad 10 000 osób. Wszystkim, którzy wzięli również udział w warsztatach edukacyjnych Fundacji serdecznie dziękujemy za przybycie. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście. Do zobaczenia za rok!


Ilość odsłon: 18129